Michal Matouš

Nejvíc mě baví, že moje práce není jednotvárná. Jsem rád, že mohu být součástí týmu STAHLGRUBER a posouvat jej dál.

Produktový manager, centrála

Jana Koscáková

Kvalitní zákaznický servis je základem úspěšného obchodu.

Prodejní specialista, Brno

Julius Palinčar

Každá jednotlivá položka se počítá.

Skladník centrálního skladu

Tvořte svou budoucnost pohledem kupředu


Jsme jednou z předních společností v oblasti velkoobchodního prodeje automobilových součástí na českém trhu. Zaměstnáváme více než 350 zaměstnanců a náš obrat v roce 2019 činil 1,8 mld. Kč. Na 12 prodejních pobočkách, napříč celou Českou republikou, nabízíme sortiment více než 500 000 položek spotřebního materiálu, příslušenství, nářadí, dílenského vybavení i rozmanitá servisní balení pro celé odvětví automobilového průmyslu.
Naše společnost je členem nadnárodní švýcarské skupiny Swiss Automotive Group (SAG), která zaměstnává přes 4 000 zaměstnanců ve více než 200 dceřiných společností a to v Rakousku, Belgii, České republice, Maďarsku, Itálii, Portugalsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku, Slovinku, Španělsku a ve Švýcarsku, s obratem 28. 2 mld. Kč a nabízí přes 900 000 produktů.

STAHLGRUBER – vždy mobilní!
Být vždy mobilní není jen náš vlastní nárok k sobě, je to hlavně slib našim zákazníkům. Staňte se součástí našeho týmu, tvořte svou budoucnost pohledem kupředu a přispějte k tomu, že náš slib se stává skutečností.
Naši zaměstnanci jsou naši hlavní konkurenční výhodou. Jejich loajalita, spolehlivost a zkušenosti jsou pro nás velice důležité. Podporujeme osobní zodpovědnost a vytváříme příležitosti pro další vzdělávání a kariérní postup v rámci společnosti.

Přidejte se k nám!

Benefity

Týden dovolené navíc

Penzijní připojištění

Příspěvek na obědy

Možnost tankovací karty Shell

Multisport karta

Věrnostní odměny

Dárek k jubilejním narozeninám a životním výročím

Možnost Home office

Zaměstnanecký program mobilního operátora

Vstupenky do Aqua Palace a Aqualand Moravia

Zobrazit nabídku zaměstnání